Oddział Przedszkola Smerf mieści się przy Szkole Podstawowej w Boleścinie 23. Wejście do przedszkola znajduje się z tyłu budynku, w całkowitej izolacji od wjeżdżających samochodów a tym samym z dala od ulicy głównej. Przedszkolaki  korzystają z obiektów sportowych,boiska czy podwórka otaczającego budynek.

Przedszkole w całkowitej mierze przystosowane jest do małego dziecka. Dwie odrębne toalety dla dziewczynek i chłopców, w odpowiednim rozmiarze. Dostęp do trzech umywalek z ciepłą wodą, dwie dośc spore sale; pierwsza to sala zabaw, gier, zajęć ruchowych, druga to sala jadalna, tzw. stolikowa.  Szatnia dla każdego dziecka.  Przyjazny gabinet terapii indywidualnej- wspomaganie rozwoju dzioecka.Ponadto pełne wyposażenie sal, telewizor, DVD.Bardzo bogaty zasób pomocy dydaktycznych...

Przedszkole bardzo przytulne, kolorowe, w którym Twoje dziecko poczuje sie jak w domu.

Pełna gwarancja bezpieczeństwa, Twoje dziecko nie jest w stanie opuścic samodzielnie przedszkola, drzwi zamykane na klucz. Świetna lokalizacja.

Przyjdź, oceń sam. ZAPRASZAMY.